KOMUNIKAT

Informujemy, iż we wtorek, 27 grudnia 2022 r. o godz. 19:00, w celu upamiętnienia 104 rocznicy wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, na terenie Gminy Czerwonak w m. Koziegłowy zostanie uruchomiona na jedną minutę syrena alarmowa, dźwięk ciągły.

Włączenie syreny będzie jednocześnie technicznym sprawdzeniem sprawności syreny alarmowej znajdującej się w m. Koziegłowy, a funkcjonującej w ramach gminnego Systemu Wykrywania i Alarmowania (SWA).

Będzie to sygnał treningowy poprzedzony komunikatem głosowym, dlatego też prosimy o zachowanie spokoju i nie podejmowanie żadnych działań.

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Gmina Czerwonak bierze udział w VII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”. Reprezentuje nas film pt. „Złap deszczówkę – Czerwonak 2022”, którego autorką jest Pani Agnieszka Jamrowska – Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Czerwonak.

W dniach od 25 do 30 września odbywa się głosowanie internautów na najlepszy film Festiwalu. Jedna osoba może oddać głos na jeden film z każdej kategorii filmów (przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, w tym samorządy).

Serdecznie zapraszam Państwa do oddania głosów na film „Złap deszczówkę – Czerwonak 2022” .

Formularz do głosowania znajduje się pod linkiem:
https://forms.gle/CTPAt5keo8vjZzft5

Wśród uczestników głosowania zostaną wylosowane nagrody.

Wszystkie filmy dostępne są na kanale na YT: https://tiny.pl/7dzx9

Więcej informacji o Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” znajdziecie państwo na stronie: www.17celow.pl